NOVINKY

čna jaře roku 1999 vznikla první myšlenka stvořit tyto stránky, tak jsem se do toho dal
čpo mnoha hodinách brouzdání internetem a práce na výstavbě těchto stránek se začala rýsovat jejich tvář
čna internetu se stránky poprvé objevily někdy na přelomu září a října roku 1999
čprvní ohlasy (zatím jen kladné + pár připomínek co se týče barevnosti) mi začaly chodit na mail v průběhu března a dubna; ohlas, který mě snad nejvíce potěšil byl od autorky super stránky o Falcovi Falco Calling CRAZY CLARISSY, které se má stránka také moc líbila a slíbila mi, že na svou stránku během dubna umístí odkaz na mou, HURRAH :-)))

A teď už k samotným novinkám:
13.1. 2003 - Falco akce & party ve Vídni v únoru 2003:

   5.2.2003 (středa) - v Discothek U4, podrobnosti na www.conny.at
   7.2.2003 (pátek) - v Austropopcafe.at "soukromá" party pro všechny (mezi)národní velké fanoušky s členstvím v "Estate of Falco"
   8.2.2003 (sobota) - v Discothek "Scheffel", více na www.falco-infernal.com nebo 8tung.derkommissar.com a brzy na www.austropopcafe.at

22.12. 2002 - Všem vám přeji krásné prožití vánočních svátků v klidu a pohodě a šťastný vstup do nového roku ;o)


22.6. 2002 - Přibyl další inzerát do rubriky Výměna.
6.6. 2002 - Teeeda musím říct, že tenhle update na sebe nechal faaakt docela dlouho čekat ;o) Byla přidána návštěvní kniha neboli Guestbook, tak tam něco hezkého napište, dík ;o)
19.4. 2001 - Čauky!!! předem se moc omlouvám za delší pauzu, ale ten čas teď letí nějak rychleji. Nic moc nového vám bohužel nepřinesu, konečně jsem přidal CD, VHS a DVD z muzikálu Falco meets Amadeus. Nejen tyto tituly můžete sehnat v internetovém obchodě Hudba 2000, kde mají Falcovy tituly řekl bych nejlevněji! Zde si vás opět dovoluji upozornit, že pro nalezení titulu FMA, je nutno zadat název a ne autora, protože Falco jako autor není uveden. Zatím ahojky a pište mi taky někdy!!!
20.2. 2001 - V Detailní diskografii se objevil poněkud starší výběr Golden Stars - Falco, který vyšel v roce 1990. Dále jsem zjistil, že v internetovém obchodě Vltava je opět k dosažení singl Tribute to Falco, takže pokud ho ještě nemáte, neváhejte a objednejte si ho. Taky už jsem sepsal seznam všeho, co od Falca mám.
19.2. 2001 - Ahoj!!! Moc se omlouvám za to odmlčení, ale nějak teď poslední dobou nestíhám. Do inzerce, rubrika Koupím, nám přibyly další dva inzeráty. Na počátku tohoto roku vyšel též další Falcův výběr pod názvem Helden von heute, na kterém naleznete 18 songů. Tento výběr si můžete objednat v internetovém obchodě Musickatalog, kde naleznete širokou nabídku Falcových CD. Taky jsem v Detailní diskografii označil hvězdičkou ta CD, která mám, a brzy přibude i kompletní seznam toho, co vlastním. Falcomania je nyní dosažitelná také na adrese ctrebova.cz/Falco, jedná se však pouze o přesměrovávací odkaz na stávající adresu, pamatovat se však bude určitě lépe.
22.12. 2000 - Ahoj všichni! Ani jsme se nenadáli a už jsou tu Vánoce!!! Tak tedy šťastné a veselé!!! Teď něco ohledně Falca. Po Cyber Show vyšlo CD a také videokazeta k dalšímu muzikálu, který se nazývá Falco meets Amadeus, CD k těmto muzikálům si můžete objednat na stránkách Musickatalogu, cena vás však moc nepotěší: něco okolo 880Kč za CD Cyber Show a 1000Kč za CD Falco meets Amadeus (tady si dovolím malou poznámku k hledání v Musickatalogu: pro nalezení těchto dvou titulů zadejte klíčové slovo Falco do kolonky titul, ne interpret). Info o CD FMA ještě v diskografii nenaleznete, ale snad se zde objeví již v lednu! Také vás chci upozornit, že od konce listopadu jsem mobilní: 0608/512975!!! Takže máte-li dotazy, můžete i zavolat nebo poslat SMS. Mám Oskara s vánoční Oskartou, takže jestli máte někdo Oskara, pošlete mi číslo a já vám zavolám (platí do konce února 2001). Ještě si vás dovoluji pozvat na jednu akci, na kterou jsem obdržel pozvánku:

Falco Infernal presents
A Tribute Part II
3. February 2001

Location: Impuls of Sound
Gumpendorferstrasse 2
1060 Wien
nähe U2 Babenbergerstrasse

20.00 open
21.00 Falco rides again
www.user.xpoint.at/falke

Zatím AHOJ a přeji vám Krásné Vánoce!!!
20.11. 2000 - Opět jeden korekční update; jediné, co z něj asi postřehnete, je nepatrná úprava Novinek pro váš, doufám, větší komfort, neboť stránka byla již tak dlouhá, že i přesto že se jedná jen o text, může její stahování trvat docela dlouho. Ještě tady mám pro vás, zaryté diváky TV seriálů takovou perličku; pakliže jste v neděli 19.11.2000 od 6:13 do 7:05 sledovali na TV Nova seriál Hotel u jezera (10 díl ze 33, rok 1990), mohli jste zde zahlédnout Falca při vystoupení (hrál sám sebe, právě zpíval The Sound of Musik).
6.11. 2000 - Byla dokončena rozsáhlá rekonstrukce textů k písním, už by měly fungovat všechny, u kterých je ikonka s nápisem "Text písně". Vlastníte-li texty, které na mé stránce nejsou, prosím, pošlete mi je. Taky se podívejte do ODKAZŮ, umístil jsem tam odkazy na české internetové obchody, kde si můžete něco od Falca koupit. Zatím Ahoj a pište!!!
3.11. 2000 - Další převážně korekční update, který bohužel nepřináší nic podstatného. Co je ale podstatné pro mne, je to, že jsem už konečně sehnal album Data de Groove. Také mám pro ty z vás, kteří touží po Falcových písničkách v empétrojkách, jeden tip. Vyzkoušejte ruské servery!!! Jako jakýsi odrazový můstek by vám mohl posloužit ruský vyhledávač WWW.PORT.RU. Tak ČAU a budete-li mít cokoliv na srdci, neváhejte a ozvěte se!!!
31.10. 2000 - Ahoj FalcoManiaci!!! :-))) Nedávno Falcovi vyšel další výběr pod názvem Falco Portrait, na kterém se nachází dokonce i singl Body next to Body, takže stojí za to. Výběr i s obrázkem (chtělo by to lepší) najdete v Podrobné diskografii.


čDalšíč


-made by JZ-soft 2000-