NOVINKY

30.10. 2000 - Čauky lidičkové!!! Pod dnešním updatem nic převratného nečekejte, jedná se spíše o na první pohled nepostřehnutelné korekce chybiček. Jediné, co stojí za zmínku je přidání singlu Tribute to Falco do diskografie. Najdete ho v Podrobné diskografii úplně dole v odstavečku Ostatní. Kdybyste náhodou někdo měli texty k písním na tomto singlu, pošlete mi je prosím, předem moc děkuji. Jsem moc rád, že má stránka má několik stálých příznivců, kteří ji stále navštěvují, můj dík ale patří všem, kteří mou stránku navštívili nebo navštíví a alespoň trošku se jim líbí. Jen tak mimochodem, nepomohl byste mi někdo sehnat album Data de Groove??? Zatím ČAU a jakmile budete mít cokoliv, co mi chcete sdělit, neváhejte a mailujte, už se na poštu od vás těším!!!
2.10. 2000 - Ahoj všem!!! Nejdříve se Vám musím moc omluvit, můj poslední update se moc nevydařil a od té doby jsem se bohužel nedostal na Internet, abych s tím cokoliv udělal. Taky mě velice mrzí, že server MujWeb nefunguje tak, jak bych si představoval a je stále pomalejší a pomalejší, už se poohlížím po nějakém rychlejším serveru s FTP přístupem, třeba mi můžete nějaký doporučit. Moc se těším na vaše nápady, názory, příspěvky atd., ale zatím nikdo nepíšete, proto Vás prosím, ozvěte se mi někdo, ať vím, že tuto stránku nedělám jen pro sebe.
30.8. 2000 - Takže, jak jsem slíbil, pokusím se trošku líp popsat ten update. Pár souborů mi sice ještě zbývá nahrát, ale snad to nebude tak dlouho trvat. Za největší novinku považuji zavedení anglické verze, v budoucnu plánuji i verzi německou, ale tento jazyk příliš neovládám, vlaječky s odkazy na něm. verzi jsou sice už na stránce, ale německy je zatím pouze menu (doufám, že německy :-))) ). Dále během prázdnin (v červenci) Falcovi vyšel další výběr, najdete ho v Podrobné diskografii, případně si ho můžete spolu s dalšími tituly objednat na stránce MusicKatalogu. Dále jsem pro větší přehlednost vytvořil samostatnou stránku se základní (albovou) diskografií. Ve Fotografiích a obrázcích pak přibyly tři úplně nové rubriky - Cologne 8.8.88 (zprovozním během dneška), Falco v akci a Z PlanetFalco.com. Dále se na stránce objevil nový inzerát, ale mohlo by jich být více. V rekonstrukci jsou i Texty písní, ale nevím, kdy je dokončím, texty z alba Verdammt... jsou zatím jen ve Wordovském dokumentu, kde si všechny texty můžete stáhnout. Budete-li chtít ještě nějakou změnu, napište. Ahoj!!!
29.8. 2000 - Ahoj všichni!!! Tak jsem po dvou měsících opět tu!!! Doufám, že máte radost :-))) Došlo k pár docela "nepodstatným" updatům, snad vás některý update zaujme. Doufám též, že se s rozšířením o anglický a v budoucnu i německý jazyk zvýší i návštěvnost. Prosím vás, posílejte inzeráty, recenze alb, náměty, tipy, návrhy, kritiku.... hlavně pište!!! ČAU!!! (update důkladněji popíšu někdy příště)


çZpětç čDalšíč


-made by JZ-soft 2000-